Vyrobte si vlastní svatební papírnictví 

Pozvánky přátelům a příbuzným na svatbu, pozvánky na oslavy nebo poděkování po svatbě lze s trochou fantazie a malé námahy vyrobit sami. the Svatební papírnictví Navrhnout je podle vlastních představ je velká radost a zábava a podtrhuje osobnost nevěsty a ženicha. Manželské svatební oslavy by měly být také příjemnou vzpomínkou pro přátele a příbuzné na mnoho dalších let. Svatební papírnictví je často uchováváno jako suvenýr tohoto festivalu. Ručně zdobené karty jsou stejně jedinečné a individuální jako celé svatební oslavy připravované s velkým důrazem na detail.

Vyrobte si vlastní svatební papírnictví

Navrhněte a vytiskněte svatební papíry doma pomocí počítače

Na internetu lze najít mnoho různých bezplatných nebo placených prezentačních programů a grafických programů, které nabízejí svým uživatelům velkou tvůrčí svobodu, například Canva, PowerPoint, Prezi, Gimp, Paint a mnoho dalších. Pomocí těchto prezentačních nebo grafických programů lze snadno a bez velkých znalostí designu vytvářet šablony pro svatební papírnictví. V těchto programech lze snadno přednastavit různé formáty nebo rozměry pro různé karty. Své vlastní fotografie můžete snadno integrovat téměř do všech aplikací. Některé z těchto online aplikací, jako je Canva, poskytují mnoho různých designových prvků, jako je přístup k databázím s fotografiemi z různých kategorií, kresbami, ikonami a kliparty, různými typy rámečků pro šablony a rozsáhlými sbírkami písem pro vkládání textů. Nápady na texty nebo svatební výroky lze také ve velkém najít na internetu, například ve sbírkách citátů, na svatebních portálech a podobně. Po vytvoření šablon map na online platformách lze výsledky stáhnout do vlastního počítače a poté vytisknout. Některé tiskárny mohou tisknout na bílé nebo barevné karty až do tloušťky papíru 220 g / m². Tloušťku papíru, kterou tiskárna dokáže zpracovat, najdete v odpovídajícím zařízení. Pro tisk svatebních papírů se doporučuje tloušťka papíru 160 až 220 g / m2. Kromě designu svatebních papírů je důležité, abyste byli dobře připraveni na to, že tiskárna vytiskne karty. Není nic otravnějšího, než když se tiskárna zastaví uprostřed práce, protože její inkoustové kazety jsou prázdné. Levné a rychle dodávané příslušenství k tiskárnám, inkoustové kazety, tonerové kazety a mnoho dalšího najdete například pod druckerpatronenexpress.de získat.

Proměňte pozvánky, karty s poděkováním a poděkování na jedinečné položky

S trochou manuální zručnosti a všestranným příslušenstvím z řemeslných potřeb, jako je např

– barevné sklo a kamínky,

– třpytivý prášek,

– Hvězdy, srdce a další nálepky,

– Sametové, krajkové nebo jiné stuhy,

– perly,

– látkové květiny,

– peří a mnoho dalšího,

každá pozvánka, stůl nebo poděkování může být přeměněna na jedinečný předmět. Nápadů a návrhů lze také hojně najít na internetu. Krásný efekt lze vykouzlit na kartách, pokud jsou na vytištěnou kartu nalepeny prvky vystřižené z papíru. Pokud je pod prvek složen malý kousek papíru a zasekl se pod něj jako „nárazníková zóna“, vytvoří se malý 3-D efekt. Tímto způsobem lze také navrhnout velmi pěkné skládací karty, třeba se siluetou, která se otevírá dovnitř. Fantazii se při navrhování velmi individuálních a jedinečných položek pro svatební papírnictví téměř nekladou.

Svatební noviny – zajímavá a zábavná fakta o nevěstě a ženichovi

Je hezké gesto připravit speciálně sestavené a navržené svatební noviny pro svatební hosty. Fotografie a příběhy nevěsty a ženicha lze sestavit do svatebních novin, například výňatky ze životopisů o tom, jak se pár setkal, zábavné anekdoty o milostném příběhu páru, informace o svatebních oslavách, výhledy na budoucnost páru a mnoho dalšího více. Svatební noviny lze také snadno sestavit, navrhnout a vytisknout na vašem počítači pomocí různých prezentačních nebo návrhových programů.