הכינו נייר מכתבים לחתונה בעצמכם 

הזמנות לחברים וקרובי משפחה לחתונה, כרטיסי מקום לחגיגות או כרטיסי תודה לאחר החתונה אפשר להכין בעצמכם עם מעט דמיון ומעט מאמץ. ה כלי כתיבה לחתונה עיצובם על פי הרעיונות שלכם הוא הרבה שמחה וכיף ומדגיש את האישיות של החתן והכלה. חגיגות החתונה של בני הזוג אמורות להוות זיכרון נאה לחברים וקרובי משפחה לאורך שנים רבות. כלי הכתיבה לחתונה נשמרים לעתים קרובות כמזכרת של הפסטיבל הזה. כרטיסים המעוצבים להפליא ביד הם ייחודיים ואינדיבידואליים לא פחות מכל חגיגות החתונה המוכנות תוך תשומת לב רבה לפרטים.

הכינו נייר מכתבים לחתונה בעצמכם

עיצוב והדפס את כלי הכתיבה לחתונה עם המחשב בבית

ניתן למצוא באינטרנט תוכניות מצגות רבות וחינמיות או בתשלום ותוכנות גרפיקה המציעות למשתמשים שלהן חופש יצירתי רב, כגון Canva, PowerPoint, Prezi, Gimp, Paint ועוד רבות אחרות. בעזרת תוכנות מצגת או גרפיקה אלה, ניתן ליצור תבניות לכלי כתיבה לחתונה בקלות וללא ידע עיצובי רב. ניתן להגדיר מראש את התבניות או המידות השונות של הכרטיסים השונים בתוכניות אלה. אתה יכול בקלות לשלב תמונות משלך כמעט בכל היישומים. חלק מהיישומים המקוונים האלה, כגון Canva, מספקים אלמנטים עיצוביים רבים ושונים, כגון גישה למאגרי מידע עם תמונות מקטגוריות שונות, שרטוטים, אייקונים וקליפרטים, סוגים שונים של מסגרות לתבניות ואוספי גופנים גדולים להוספת הטקסטים.. רעיונות לטקסטים או אמרות חתונה ניתן למצוא גם בכמויות גדולות באינטרנט, למשל באוספי הצעות מחיר, בפורטלי חתונה וכדומה. לאחר שנוצרו תבניות המפה בפלטפורמות המקוונות, ניתן להוריד את התוצאות למחשב שלך ולהדפיס אותן. מדפסות מסוימות יכולות להדפיס מלאי כרטיס לבן או צבעוני עד עובי נייר של 220 גרם / מ”ר. את עובי הנייר שהמדפסת יכולה לעבד ניתן למצוא בהתקן המתאים. עובי נייר של 160 עד 220 גרם / מ”ר מומלץ להדפסת כלי הכתיבה לחתונה. בנוסף לעיצוב מכשירי הכתיבה לחתונה, חשוב להיערך היטב למדפסת להדפיס את הכרטיסים. אין דבר מעצבן יותר מאשר כאשר המדפסת עוצרת באמצע העבודה מכיוון שמחסניות הדיו שלה ריקות. אביזרים למדפסות זולות ומהירות שנמסרו, מחסניות דיו, מחסניות טונר ועוד רבות הן למשל מתחת druckerpatronenexpress.de להשיג.

הפכו את ההזמנה, הניחו כרטיסי תודה ותודות לפריטים ייחודיים

עם מעט מיומנות ידנית והאביזרים הרב תכליתיים מציוד המלאכה, כגון

– זכוכית צבעונית ואבני חן,

– אבקת נצנצים,

– כוכבים, לבבות ומדבקות אחרות,

– קטיפה, תחרה או סרטים אחרים,

– פנינים,

– פרחי בד,

– נוצות והרבה יותר,

ניתן להפוך כל הזמנה, שולחן או כרטיס תודה לפריט ייחודי. רעיונות והצעות אפשר למצוא גם בשפע באינטרנט. ניתן להעלות אפקט יפה על כרטיסים אם אלמנטים שנחתכו מנייר מודבקים על הכרטיס המודפס. אם פיסת נייר קטנה מקופלת מתחת לאלמנט ונעוצה תחתיה כ”אזור חיץ “, נוצר אפקט תלת מימד קטן. באופן זה ניתן לעצב גם כרטיסי קיפול נאים מאוד, אולי עם צללית שנפתחת בפנים. אין כמעט גבולות לדמיון בכל הנוגע לעיצוב פריטים מאוד ייחודיים וייחודיים למכשירי כתיבה לחתונה.

עיתון החתונה – עובדות מעניינות ומשעשעות על החתן והכלה

זו מחווה נחמדה להכין עיתון חתונה שנערך ומעוצב במיוחד לאורחי החתונה. ניתן לחבר בעיתון החתונות תמונות וסיפורים של החתן והכלה, כגון קטעים מהביוגרפיות של האופן שבו בני הזוג נפגשו, אנקדוטות משעשעות על סיפור האהבה של הזוג, מידע על חגיגות החתונה, השקפות על עתיד הזוג ועוד. יותר. ניתן גם לאסוף, לעצב ולהדפיס את עיתון החתונה במחשב שלכם באמצעות תוכניות המצגת או העיצוב השונות.