Udělejte si hry Novoroční párty tanec

Pořádáte brzy silvestrovskou párty nebo jste na ni pozváni? Pak jste tady správně! V tomto článku vám ukážeme, jak si na Silvestra můžete sami dělat zajímavé hry, kterými pobavíte své oblíbené lidi a přátele! Naše nápady jsou vhodné pro děti i dospělé a jsou prostě perfektní nejen na Silvestra, ale i na jiné slavnostní příležitosti, jako jsou narozeniny, výročí, svatby atd. Doufáme, že se vám naše návrhy budou líbit a přejeme vám dobrý start do nový rok!

Vytvořte si hry pro nezapomenutelnou silvestrovskou párty

Vytvořte si na Silvestra hry pro celou rodinu

Hry dělají masky sami Silvestrovská párty

Vytvořte si hry sami Stolní hry Monopoly Silvestr

Tvořte hry sami Najděte silvestrovská slova

Udělejte si hry Silvestrovský večírek s tancem

Samotné hry dělají silvestrovské zážitky

Vytvářejte hry sami Silvestrovské stolní hry

Vytvořte si hry na silvestrovské domino sami

Vytvářejte hry sami Vyměňte si dárky na Silvestra

Vytvářejte hry sami. Hrajte karty na Silvestra

Vytváření her pro silvestrovskou párty je skvělý nápad, který lze snadno implementovat a zajistí úspěšnou párty – vyzkoušejte některé z našich návrhů a přesvědčte se sami! Tanec a povídání jsou zábavné, ale pokud také připravíte zábavné hry, bude zábava dvakrát tak velká – pro děti i dospělé. Příprava her nevyžaduje mnoho času ani peněz – stačí popustit uzdu fantazii! Náš první návrh jsou klasické stolní hry jako „Mensch ärgere dich nicht“, „Monopoly“, „Tabu“, „Tři v řadě“, domino a nejrůznější různé hry s kartami. I když jsou běžné, mají jednu velkou výhodu – každý je zná, a když je u stolu několik lidí, je hraní mnohem zábavnější.

Vytvářejte hry sami pro dospělé – „Pravda, akce nebo riziko“

Hry sami dělají skvělé nápady Silvestrovská párty

Vytvořte si hry pro dospělé Silvestrovská párty

Samotné hry vytvářejí pravdu, skutky a riziko

Jedna populární společenská hra, kterou možná znáte, je Pravda, Skutek nebo Riziko. Všichni účastníci sedí v kruhu a jeden z nich uprostřed otočí prázdnou láhev. Když láhev ukazuje hráči, je požádán, aby si vybral mezi pravdou, skutkem nebo rizikem. V případě pravdy je trapná otázka upřímně zodpovězena, v případě činu je úkol splněn a v případě rizika má člověk jiný úkol, ale měl by si vybrat mezi třemi možnostmi.

Vytvořte si novoroční hry sami – nalévání olova

Vytvořte si hry pro děti i dospělé na Silvestra

Hry sami dělají tradiční vedení lití na Silvestra

Udělejte hry sami olověnou svíčkou

Vytvořte si hry pro silvestrovské nalévání olova

Tvořte hry sami Čtěte kávu pod Silvestrem

Vytvářejte hry sami Silvestr vede lítím proroctví

Tradiční hra na silvestrovskou párty je lití olova. Olovo se zahřeje na plameni svíčky a když je již tekuté, nalije se do misky se studenou vodou. Podle choulostivých forem, které se objevily, se proroctví dělají na příští rok. Alternativou je čtení kávové sedliny, kterou jste určitě udělali nebo jste ji alespoň viděli.

Vytvořte si zábavné hry pro silvestrovskou párty – šarádu

Hry sami dělají zábavné šarády

Vytvářejte hry sami Silvestrovská šaráda s přáteli

Další hra typická pro Silvestra, která je skutečně zábavná, je Charade. Hry se šarádou mohou být různé, ale doporučujeme, abyste se rozdělili na dvě skupiny, z nichž každá má svého mistra hry. Skupiny hrají proti sobě tak, že nejprve všichni účastníci napíší názvy různých předmětů nebo názvy filmů na malé kousky papíru. Poté složte kousky papíru a promíchejte je v misce. Každý hráč by měl nakreslit jeden a pokusit se pantomimicky titul nebo slovo. Skupina s více správnými odpověďmi vyhrává hru.

Zábavné novoroční hry pro děti

Hry dělají ze Silvestra zábavu pro děti

Udělejte si hry sami Silvestrovské děti zabalí mumii

Hry dělají dětem zábavu na Silvestra

Děti dělají vánoční krekry na Silvestra

Vytvořte si na Silvestra hry, dětská brčka na pití

Hry dělají zábavu Silvestrovská párty

Malí by se samozřejmě neměli nudit do půlnoci, proto je dobré připravit si speciální hry i pro vás. Většina dětí například velmi ráda kreslí krekry. Tyto hotové výrobky nebo ruční práce si můžete koupit sami – k tomuto účelu potřebujete pouze sladkosti a malé hračky na plnění, prázdné role toaletního papíru a krepový papír. Další velmi zábavná hra je zavinutí mumie. Rozdělte děti do dvou skupin, přičemž dvě z nich budou hrát na mumie. Nechte každou skupinu, aby svou „mumii“ úplně zabalila do toaletního papíru, a kdo hru zvládl jako první a udělal lepší mumii, vyhrává hru.

Zábavné silvestrovské hry na jídlo a pití

Hry dělají z pití hry dospělé

Udělejte si hry a pijte koktejly

Tvořte hry sami na Silvestra

Hry samy vytvářejí nápady na Silvestra

Další skvělý nápad, který je skvělý pro děti i dospělé, jsou hry s jídlem a pitím. Se zavřenýma očima (nebo se zavázanýma očima) by hráči měli hádat, jaké jídlo a pití budou stát. Zvláště zábavné by bylo přidat nepříjemná jídla nebo kombinace – např. Hořčici s cukrem, kávu se solí atd..