Macrame je technika uzlování, která vznikla v Orientu. Aby byly koberce, tašky, šperky, ale také závěsy a celkově takové věci zauzlené, že by je člověk mohl použít v každodenním životě. Šperky Macrame jsou vhodné zejména na léto, protože se snadno nosí a zároveň jsou barevné a účinné. Pokud máte chuť, můžete si takové šperky vyrobit sami. V následujícím textu vám v jednoduchých krocích ukážeme, jak můžete zauzlovat náramky macrame. Bavte se!

Výroba náramků macrame je jednoduchánáramky jsou kreativní

náramky se vyrábějí snadno

dělat náramky efektní

modré náramky

Jak již bylo uvedeno výše, šperky macrame jsou vhodné zejména na léto, protože v létě nosíte šperků co nejméně. Umět zauzlovat náramky macrame je pro letní vedra velkou výhodou, protože jsou vyrobeny z bavlněné stuhy, která se za žádných okolností neotírá a snadno se nosí. Existují také macrame náramky v různých barvách a kombinacích. nechte se inspirovat!

Materiály pro DIY macrame nárameknáramky se snadno zavazují

zdobené náramky

náramky se rychle zavazují

Vše, co k tomu potřebujete, je levné a dostupné v obchodech, a to je – 1 mm robustní nitě z bavlněné stužky, spojovací části jako jetel nebo ozdoby (podle vašeho vkusu), malé perly nebo kamínky na ozdobu a zvlnění, aby byly uzly zakryty.

Krok 1výroba náramků kutilství

V umění macrame existují 2 typy vláken, a to pracovní vlákno a nosné vlákno. Pracovní vlákna jsou vlákna používaná k zpracování uzlů. Nosné nitě nesou tyto uzly. Nejprve začnete s nosným závitem velikosti „M“. Uchopte jej na polovinu a veďte očkem ve spojovací části. Vytvoří díru, kterou musíte se zbytkem vytáhnout a poté utáhnout. To samé byste měli udělat s druhým závitem „M“ na druhé straně.

krok 2výroba náramků kutilství

Poté připevněte jednu stranu závitu lepicí páskou, např. Na stůl.

krok 3výroba náramků kutilství

Vezměte nit velikosti „L“. To je pracovní vlákno. Umístěte to doprostřed pod odkrytý nosný závit.

Krok 4výroba náramků kutilství

Poté vezměte levou část pracovního závitu, protáhněte jej pod nosným závitem a položte na pravý pracovní závit. Poté veďte pravý pracovní závit přes nosné nitě a umístěte jej pod levý pracovní závit. Poté musíte utáhnout uzel.

Krok 5 a 6výroba náramků kutilství

výroba náramků kutilství

výroba náramků kutilství

Krok 4. by měl být proveden obráceně. Vezměte pravou část pracovního vlákna a opakujte krok 4. Kroky 4 a 5 musíte opakovat přibližně 17krát na obou nosných vláknech. Velikost je pak dostačující pro zápěstí dospělejší ženy.

Krok 7výroba náramků kutilství

Pracovní vlákna jsou nyní mnohem kratší než nosná vlákna. Shromážděte pracovní vlákna dohromady a vložte je do „zvlněného korálku“. Vystřihněte vyčnívající pracovní nitě tak, aby zůstaly volné pouze nosné nitě. Výsledkem je pěkný konec.

Krok 8výroba náramků kutilství

výroba náramků kutilství

výroba náramků kutilství

Vezměte dva konce popruhů a vytvořte náramek. Dvě nosná vlákna by nyní měla být vedle sebe. Nyní umístěte poslední nit o velikosti „S“ doprostřed pod čtyři nosná vlákna a opakujte kroky 4 a 5 třikrát.

Krok 9 a 10výroba náramků kutilství

Oba konce pracovních nití lze řezat. Aby byly pevné, potřete konce čirým lakem na nehty. Nyní můžete zbývající nosné nitě stříhat, jak dlouho chcete, a ozdobit perlami podle svého vkusu.

Další inspirativní náramky pro kutily náramky se hezky zavazují

náramky jsou barevné

náramky se zavazují různě

návod na výrobu náramků

náramky jsou barevné

náramky jsou vyráběny diskrétně

náramky jsou jedinečné

náramky kravata fialová

dělat náramky bílé

výroba náramků kutilství

dělat náramky efektní

náramky jsou inspirativní

dělat náramky vtipnými

náramky se krásně váží

náramky se rychle zavazují

výroba náramků je snadná

náramky se vyrábějí snadno

náramky jsou fascinující

náramky vytvářejí nápady

náramky jsou účinné

Pokud jste kreativní osobností a hodně si ceníte šperků, pak jsou šperky pro vás jako stvořené! Můžete nechat svoji kreativitu volně běhat a nosit jednotlivé šperky. DIY náramky se dodávají ve všech tvarech a barvách, se šperky i bez nich, velké i malé. Rozhodnutí je zcela na vás. Náramky Macrame byly jen jedním návrhem ze světa náramků pro kutily. Ponořte se do světa domácích šperků s našimi fascinujícími příklady a dejte svému outfitu nový lesk!

Uložit

Uložit