Kostým Cruella De Vil na karneval

Hledáte originální karnevalový kostým pro ženy? V tomto příspěvku pro vás máme nápad – ukážeme vám, jak si můžete kostým Cruella De Vil vyrobit sami! Excentrická, zlá dáma z filmu Disney „101 dalmatinů“, která chtěla z kožešin roztomilých štěňátek vyrobit kožich, má zvláštní kouzlo a inspirovala hvězdy jako rappery Iggy Azalea a Cardi B (fotografie jejich kostýmů najdete níže). Oblékání jako Cruella De Vil na karnevalovou párty je také velmi snadné a dáváme vám pár užitečných tipů a kreativních nápadů, kterými se můžete inspirovat. Příjemné čtení!

Kostým Cruella De Vil na karneval – skvělá volba pro dámy

Kostým Cruella De Vil na karneval

Vyrobte si kostým Cruella De Vil sami

Kostým Cruella De Vil působivá paruka

Kostým Cruella De Vil bílý kabát červené rukavice

Kostým Cruella De Vil zobrazující Glenna Close

Paruka černá paruka kostým Cruella De Vil

Cruella De Vil kostým originální šaty cigaretový držák

Dětský karnevalový kostým Cruella De Vil

Dětský kostým Cruella De Vil

Kostým Cruella De Vil je stylový a velmi originální

Cruella De Vil je zlá, ale jedna věc je jistá – hrdinka Disney má styl. Pokud jste viděli karikaturu nebo ztvárnění Glenna Close z roku 1996, víte. Kostým Cruella De Vil má specifické rysy, kterých byste se měli držet, aby byl váš převlek rozpoznatelný na karnevalové párty. Hrdinka Disney nosí velmi elegantní oblečení, které se skládá z elegantních šatů, měkkého kabátu, elegantních dlouhých rukavic a vysokých podpatků. Nosí také retro cigaretový držák a má výstřední černobílý účes. Cruella de Vil má také velmi bledou pokožku, což lze snadno dosáhnout správným make -upem. Ve skutečnosti vám takový karnevalový kostým dává příležitost obléknout se velmi elegantně, aniž byste se postavili na zlou stránku Cruelly. A jak si můžete kostým vyrobit sami, se dozvíte níže.

Kostým Cruella De Vil: jaké jsou typické rysy slavné hrdinky Disney?

Kostým Cruella De Vil najít odpovídající příslušenství

Kostým Cruella De Vil neobvyklá paruka

Kostým líčení a účes Cruella De Vil

Elegantní retro držák na cigaretu Cruella De Vil

Cruella De Vil kostýmní paruka šála černé šaty

Kostým Cruella De Vil super elegantní šaty a dlouhé rukavice

Kostým Cruella De Vil dětská panenka originální vzhled

Kostým Cruella De Vil Iggy Azaleia

Paruka kostýmu kabátu Cruella De Vil

Kostým Cruella De Vil Cardi B

Kostým Cruella De Vil Návod a tipy pro kutily

Cruella De Vil má typický bílý kabát

Položky kostýmu Cruella De Vil

Excentrický vzhled Cruella De Vil lze snadno zkopírovat – stačí se podívat do svého vlastního šatníku! Charakteristické pro hrdinku jsou elegantní černé šaty po podlahu, které můžete také nahradit černou sukní a topem. Nebo si jen oblékněte ty malé černé šaty, které musí mít ve svém šatníku každá žena. Cruella má na sobě bílý kožich. Pokud takový oděv nemáte, můžete jej vyhledat v obchodě se spořivostí nebo se zeptat přátel nebo příbuzných. Skvělou alternativou kabátu jsou šály nebo ponča – nejlépe z umělé kožešiny, které můžete nosit jako pelerínu přes ramena. Příslušenství musí být také sladěno s oblečením – hrdinka Disney nosí červené, elegantně vypadající špičaté boty (rozhodujete, zda vysoké nebo ploché), stejně jako dlouhé retro rukavice v červené barvě, které sahají až k loktům. Pokud nemůžete najít ty správné rukavice, rozhodněte se pro obyčejné „krátké“ rukavice v červené barvě (nejlépe z hedvábí), které se skrývají pod kabátem. A v neposlední řadě potřebujete retro držák cigaret, který byl obzvláště populární ve 20. letech minulého století. Snadno si jej vyrobíte sami ze široké slámky na pití nebo dřevěné tyčinky.

Kostým Cruella De Vil – tipy na líčení a účes

Kostým Cruella De Vil je působivý

Tipy na líčení kostýmu Cruella De Vil

Cruella De Vil Kostým Účes DIY

Kostým Cruella De Vil vtipná paruka z příze

Stylový retro držák cigaret Cruella De Vil

Kostýmový make-up Cruella De Vil si udělejte sami

Součástí kompletního kostýmu Cruella De Vil je také správný účes a líčení. Pro typický černobílý účes se můžete rozhodnout buď pro paruku, nebo si barvit vlastní vlasy – s bílým lakem na vlasy (nebo černým – pro blond vlasy) je to velmi snadné. Před nástřikem vlasů udělejte středovou děličku, která oddělí dvě části vlasů a dráždí část paty. A pokud jde o make-up: namalujte si obličej bledě-buď divadelním líčením, nebo podkladem, který je světlejší než vaše přirozená barva pleti, a zvýrazněte rty výraznou červenou rtěnkou. Pro oči použijte kohl, oční linky a řasenku. Tmavě zelené oční stíny jsou dobrou volbou – podívejte se na naše fotografie a přesvědčte se sami. Chcete -li dokončit svůj vzhled, zvýrazněte lícní kosti malým práškem a obočí černou tužkou, abyste vytvořili „zlý vzhled“.