Halloween upírské líčení obličeje

Úspěšné líčení je pro Halloween stejně důležité jako kostým. Z tohoto důvodu vám v tomto příspěvku přinášíme dva návody na strašidelné upírské a démonické líčení, které si můžete snadno udělat sami. Doufáme, že v našich návrzích najdete inspiraci. Bavte se s halloweenským líčením!

Halloween make-up: Návod na strašidelné upírské líčení

Okořeňte upírské líčení falešnou krví

Upírský makeup děsivá falešná krev

Pokyny k líčení upírské líčení

Halloween make-up, aby váš obličej bledý

Make up jako upír

Upírský makeup DIY opravdu děsivý

Halloween make-up upíří kontaktní čočky

Třpytivé třpytivé oční stíny

S naším návodem už halloweenské líčení není obtížný úkol! Náš první nápad je pro děsivé upírské líčení pro ženy, které vypadá opravdu působivě. V současné době je také super moderní a můžete si poměrně snadno najít správný kostým nebo si jej vyrobit sami.

Halloween make-up: naneste základní nátěr

Halloween make-up upír děsivé nápady

Halloween make-up dámy upír

děsivé upíří líčení vlasy rozcuchané

Upírský makeup bledý obličej

aby váš obličej bledý primer

Prvním krokem v oblékání jako upír je použít na obličej a krk zvlhčovač. Poté použijte základ, který je o něco světlejší než váš přirozený tón pleti, aby vaše tvář měla bledý vzhled. Kolem očí a na čelo naneste lehký matovací prášek. Dalším krokem je konturování obličeje. Použijte našedlý prášek z konturovací soupravy a použijte jej ke zvýraznění lícních kostí. Stejný odstín můžete také použít ke zvýraznění nosu a oblasti pod obočím. Konturu pod lícními kostmi lze zpevnit trochou hnědého pudru, aby váš obličej vypadal ještě pevněji. Dále zvýrazněte obočí černou nebo tmavě hnědou tužkou na obočí.

Nanesení make-upu na kouřové oči

udělejte si sami působivé upírské líčení

Halloween make-up upíří žíly pod očima

působivé upírské líčení umělé zuby

Halloween malování na obličej upírské umělé zuby

Upírský make -up kouřové oči umělé zuby

Upíří líčení Krev Červené rty Smokey Eyes

Nyní můžete začít používat oční stíny. Nejprve byste měli na horní víčko a pod obočí nanést spoustu broskvových očních stínů. Dále budete potřebovat tmavší barvu – tmavě růžové oční stíny jsou v tomto případě nejlepší. Naneste to na horní víčko a trochu přes záhyb horního víčka. Naneste make -up ve směru od koutku oka ke konci obočí – vaše oči tak budou vypadat větší a působivější. Pak byste měli použít nějaké černé oční linky – nejlépe v práškové formě – k barvení celého horního víčka černě – tímto způsobem bude barva co nejintenzivnější. Poté vezměte černé oční stíny a čistým štětcem naneste na záhyb horního víčka a něco přes něj. Pomocí houby vytvořte hladký přechod mezi jednotlivými nuancemi.

Až budete hotová, zvýrazněte řasy řasenkou nebo použijte prodlužování řas. Dále naneste hodně tmavě růžových očních stínů na spodní víčko a oblast níže. Poté pomocí černé oční tužky zvýrazněte oční víčko a znovu použijte čistý štětec nebo houbičku na make-up, abyste vytvořili skvělý přechod. Zdůrazněte řasy řasenkou. Nyní jsou vaše krásné kouřové oči připraveny!

Žíly pod očima pro děsivý pohled

Halloween upírské líčení obličeje

Pro ještě chladnější efekt smíchejte trochu modrého a červeného tekutého očního stínu dohromady, abyste získali sytě fialovou barvu. Velmi úzkým štětcem natřete barvou malé žilky pod očima.

Zdůrazněte rty

Falešná krev upustí koutky úst upíra

Halloween make-up upír falešné krve koutky úst

Halloween upír malování na obličej

Halloween make-up zdůrazňuje upíří rty

Rty zdůrazňují make -up upíra

Pokyny pro upírské mae-up

Nyní byste měli zvýraznit rty tmavě červenou rtěnkou a váš strašidelný make -up je již hotový! Kapka falešné krve v koutku úst dodá vašemu vzhledu finální nádech. Můžete najít video návod na děsivé upírské líčení tady!

Halloween make-up: rychlé démonické líčení na poslední chvíli

Na celý obličej naneste červenou barvu na obličej

Naneste démon make -up na obličej

Démonický make -up zdůrazňuje obočí

Halloween démon make-upu zdůrazňuje obočí

Démonický make -up zdůrazňuje lícní kosti

zdůrazněte spodní víčka

rychlý make -up démon

Démonický make-up pro Halloween je ještě jednodušší navrhnout než upírský vzhled. Pomocí vatového tamponu nebo houbičky na make -up naneste na obličej a krk červenou barvu na obličej. Pomocí černé oční linky zvýrazněte obočí a dokonce trochu změňte jeho tvar. Pomocí štětce naneste černé oční stíny na spodní víčko a kolem očních koutků. Použijte nadýchaný štětec na líčení a zvýrazněte lícní kosti očním stínem.

Vizuální představu o strašlivém líčení démonů můžete získat z našich fotografií výše. Je to skvělý nápad na poslední chvíli, pokud nemáte čas na dlouhé přípravy na Halloween.