Kreativní dům na stromě je snem mnoha rodin a zajišťuje vzrušující aktivity a nevšední zážitek. V současné době existuje mnoho modelů stromových domů, které vzbuzují zájem. Určitý design se však již nějakou dobu těší rostoucí oblibě a vyvolal mnoho diskusí. Dům se nachází v Norsku a díky dokonalým strukturálním výpočtům je skutečným vrcholem. Proč je stavba tak jedinečná, zjistíte v následujících odstavcích!

Stavba domu je jedním z nejlepších návrhů za posledních několik desetiletí!

nejlepší nápady stromového domu pro to

Jak byl dům navržen?

Dům na stromě se nachází v chráněném prostředí a je ideální pro soukromé osoby nebo firmy. Tiché prostředí by také mohlo být vhodné pro svatební noci. Srub domu na stromě nabízí prostor pro 6 osob. Maximální pohodlí zajistí velká manželská postel, rozkládací pohovka a dvě samostatná lůžka.

Skandinávský styl poznáme od prvního pohledu do interiéru. Design podlahy a stěny je vyroben ze dřeva. Malé detaily, jako jsou židle, dveře, stoly a police, jsou také vyrobeny ze dřeva. To vytváří příjemnou atmosféru doplněnou zaručeně přirozeným vzhledem. Malé prvky v matné černé jsou také k vidění všude, protože je lze skvěle kombinovat s vnější fasádou.

Vzhledem k tomu, že je chata vhodná pro 6 osob, jsou prostorově úsporné kusy nábytku umístěny jako skládací nástěnné stoly. Celý prostor je chytře využit a postel typu king-size je v takzvaném druhém patře.

Stylový interiér ze dřeva a prvků v matné černé barvě

Nápady na skládací stůl

Proto je konstrukce jedinečná!

Točité schodiště je jedním z mnoha vrcholů domu a dodává tvaru stylový vzhled. Skvělý design schodiště umocňuje celou nemovitost. Toto točité schodiště je integrováno do drátěného válce a vede přímo do místností. Je zajímavé, že stavba je plánována vedle domu a z tohoto důvodu vypadá točité schodiště unikátně. Chata má také atypický tvar. Několik ocelových konstrukcí je umístěno pod stromovým domem z bezpečnostních důvodů a kvůli ochraně přírody.

Ocelové části jsou kombinovány se sloupky a snižují houpání kabiny. Tímto způsobem zůstává celá konstrukce optimálně. Ocelové prvky jsou pevně ukotveny na přírodním skalním povrchu. Tato chytrá konstrukce je vhodná do každého počasí. Patří sem také hurikány.

Domy na stromě často navštěvují divoká zvířata a lidé se tomuto kontaktu raději vyhýbají. Díky chytré konstrukci domu se zvířata drží stranou.

Tvar domu na stromě je považován za nový symbol luxusu a stylu

kabina strom dům nápady ocelový tvar

Je dům energeticky účinný?

Umístění domu hraje důležitou roli v jeho celkové energetické účinnosti. Uspořádání kabin je pečlivě nasměrováno ke slunci, aby vždy existoval optimální design osvětlení. Fasády jsou ze skla, a proto v pokojích panuje hřejivá atmosféra. Tyto skleněné fasády výrazně snižují spotřebu energie a jsou odhodlány být ohleduplné k životnímu prostředí.

Podlahy a materiály určené pro interiérový design byly pečlivě vybrány. Cílem designéra je vytvořit udržitelné zařízení a z tohoto důvodu můžete vidět využití dřeva téměř všude. Zvláštní tvar domu poskytuje přirozené osvětlení, které vytváří pocit blízký přírodě.

Tvar patří do kategorie stromových domů, protože mnoho nemovitostí za to mluví, přestože dům není postaven na stromě. Tento základ, výška a vlastnosti domu definují malou kabinu jako dům na stromě. Designéři se rozhodli, že tyto budky budou tak snadno odstranitelné, že nezanechají žádné stopy po stavebních pracích. Říká se tomu ekologicky šetrný domov, že? ?

Díky perfektní poloze domu si můžete užívat přirozené světlo a jedinečný výhled

dřevěné ozdoby stromový dům nápady design

Zajímá vás interiér a exteriér domu? Pak si užijte následující obrázky, které dokonale vykreslují dům!

Skleněná fasáda domu má pro návrh osvětlení velký význam

nápady a tipy pro interiérový design Treehouse

Dům už na první pohled vypadá jedinečně!

nápady na stavbu stromového domu

ložnice king size postel v skvělý design nápadů na stromový dům lesní dům strom nápady nápady schody točité schodiště z designu baumhaus ideen stromový dům nápady prvky ocelových špiček stromový dům nápady skleněná fasáda design nápady na dům na stromě dřevěné ozdoby design douglasie nápady na dům na stromě v lesním Norsku v Německu dům na stromě nápady interiérový design dřevo  nápady na dům na stromě tipy do ložnice vzhled dřeva stromový dům myšlenky pohled stromový dům nápady dřevěný design nábytku nápady stromového domu skvělé nápady stromového domu

postavte si zimní dům na stromě sami postavte si dům na stromě sami tipy na prázdninové domy Postavte si dům na stromě sami nápady pokyny dřevo Postavte si dům na stromě, nápady pro něj postavte si stromový dům sami, nápady v Norsku postavte si dům na stromě sami zimní sníh navrhněte sonnenaugfang a postavte si svůj vlastní stromový dům postavte si dřevěný dům na stromě sami nápady na stavbu domu na stromě sami uvnitř domu na stromě postavte dřevo sami Postavte si stromový dům uvnitř sebe stavba domu na stromě postavte si sami v noci postavte dům na stromě Postavte si dům na stromě sami tipy, jak si postavit dům na stromě sami