balkonový nábytek vnitřní venkovní dřevěný balkonový dřez barové pultové židle okno

Balkonový nábytek pro zřízení vnitřní-venkovní plochy

Jak najdete zábavu na svém balkoně? To se nám všem líbí, myslím si to také. Pokud si také rádi povídáte venku, pak má pro vás přechod do vnější oblasti určitě velký význam.

Někdy prostě není prostor pro další dveře nebo přídavné okno.

Nebo to alespoň nemůžete udělat bez demontáže některých cenných kuchyňských skříněk nebo polic.

Pokud se potýkáte s tímto dilematem a máte to štěstí, že máte okno, které se dívá do vaší oblasti zábavy, pak byste určitě měli zvážit zřízení obslužné oblasti na hranici. Je to skvělý způsob, jak předat nápoje a jídlo, umístit malé pro malé občerstvení a co je velmi důležité – umožnit rychlé uklizení.

Žulová deska je bezproblémovým rozšířením z kuchyně směrem k terase. V důsledku toho máte stanici, která vás zve, abyste se přesunuli dovnitř na svačinu nebo jídlo. Teplé odstíny dřeva z panelu zde dokonale odpovídají teplým nuancím dřevěného obložení.

Žulová deska je bezproblémovým rozšířením z kuchyně směrem k terase

balkonový nábytek vnitřní venkovní dřevěný balkonový dřez

Přestože je místnost prostorná, okenní otvor je dostatečně malý, aby úplně stačilo jednoduché skládací řešení. K zajištění okna vyvrtali architekti a stavitelé do žuly diskrétní otvory. Takto bylo okno bezpečně uzavřeno.

Kombinace oblouků hodně pomáhá při izolaci místnosti.

Tato jednoduchá a praktická lišta se připevňuje přímo na spodní rám okna. Podle mě je to perfektní řešení pro dům z 50. let. Stejně jednoduché židle, které byly připevněny k pultu, jsou robustní a praktické, a přesto jsou dostatečně malé, aby mohly být uloženy pod stropem.

Perfektní řešení pro dům z 50. let

balkonový nábytek vnitřní venkovní pult balkonová židle okno

Zvětralé tóny v exteriéru tohoto domu úžasně hrají společně s vnějším obložením domu a betonovým povrchem uvnitř. Odpovídající konzoly pod okapy a lištou přispívají k jednotnému vzhledu. Dokonce i ozdoba na harmonikovém okně je tam velmi dobře zapsána.

Oba – vnější i vnitřní povrchy byly navrženy tak, aby působily co nejrovněji. Lišta okna harmoniky byla resetována. Byly umístěny pod úrovní pracovní plochy kuchyně, aby nenarazily na pohyb.

Vnější a vnitřní povrchy byly navrženy tak, aby vypadaly co nejrovněji

Balkonový nábytek v interiéru venku Holzhocher balkonové pultové okno

Máte krytou terasu a široké řádky na oknech. Existuje mnoho možností pro design lišty.V tomto případě jsou okna na straně umyvadla a ne na jeho délku. Můžete se tedy podívat do kuchyně a hned nevidět špinavé nádobí.

Pro design lišty máte mnoho možností

balkonový nábytek vnitřní venkovní dřevěný balkonový dřez barové pultové židle okno

Počitadla můžete umístit na bok a lidé tak budou sedět daleko od pohybu. K dosažení efektu pultu nepotřebujete mnoho místa. Tento malý pult usnadňuje každému dosažení čipů, omáčky a nápojů. To je pro lidi zde po dlouhém dni surfování určitě velkou pomocí. Máme co do činění s malou oblastí, ale ta je pro relaxaci zcela dostačující. Rovněž zabráníte tomu, aby se lidé vraceli z pláže ven, a nebudete se vláčet v písku.

K dosažení efektu pultu nepotřebujete mnoho místa

Balkonový nábytek uvnitř venku dřevěný malý balkonový parapet

Většina čítačů je navržena s harmonikou a sklopnými okny. V tomto případě nemáte dostatek místa. Velmi dobře ale fungují i ​​standardní okna se dvěma křídly. Ve všech třech případech máte tu výhodu, že téměř nezůstanou bez povšimnutí a nikdo proti tomu nenarazí, protože jsou přehlíženi..

Velmi dobře fungují i ​​typická dvoukřídlá okna

balkonový nábytek vnitřní venkovní dřevěný balkon dřevěná barová židle okno

Okenní okna jsou další skvělou volbou pro malé otvory. Z bezpečnostních důvodů je nejlepší vybrat ten, který se úplně otevírá a jehož křídla, jako je toto, najdete na zdi.

Na předposledním obrázku článku vidíme něco úplně jiného. Máme co do činění s oknem ve stylu garáže. Otevírá se úplně navenek, vyhýbá se a slouží jako zábava. Funguje to zvláště dobře s širokými otvory, se kterými se křídla a dvojitá okna nehodí.

Okna ve stylu garáže

balkonový nábytek vnitřní venkovní dřevěná balkonová ratanová židle

Zaoblený design zajišťuje zaoblený povrch a měkké hrany snižují riziko zranění. Zdánlivě jednotný talíř se ve skutečnosti skládá ze dvou kusů. Tenká vrstva silikonu zabraňuje přenosu absorbovaného chladu do interiéru.

Tady máte řešení pro lidi, kteří mají možnost otevřít celou zeď! Proč ne??

Máte možnost otevřít celou zeď?

Balkonový nábytek v interiéru venku dřevěné balkonové skleněné dveře s výhledem na moře