Vrcholem modulární architektury v roce 2019 je rozhodně oblíbený kontejnerový dům. Tato nově vyvinutá myšlenka se těší rostoucí oblibě, protože kontejnerový dům je vhodný pro každou potřebu a pro každý vkus. Praktický kontejnerový dům je skutečnou alternativou k konvenčním variantám moderní modulární architektury. V tomto článku by náš redakční tým chtěl poskytnout komplexní přehled kreativních kontejnerových domů. Další podrobnosti o široké nabídce kontejnerových domů najdete v následujících odstavcích!

Kontejnerový dům má stylový vzhled

kontejnerový dům německo

Kontejnerové domy mají široké využití

Praktická konstrukce a sestavitelný design nabízejí extrémně moderní obytný prostor. Vzhledem k velkému výběru modelů jsou návrhy vhodné pro prázdninové byty, kanceláře, wellness a obývací pokoje. Z tohoto důvodu se výrazně zvýšil zájem milionů rodin a podnikatelů.

Četné varianty půdorysu jsou vyrobeny z různých materiálů, které zajišťují individuální a zvláštní vzhled. Současné kontejnerové domy se přizpůsobují životnímu prostředí, protože četné typy fasád jsou postaveny z vysoce kvalitních surovin. Tato adaptace založená na potřebách nabízí řadu výhod pro alternativní samostatné domy.

Praktický tvar lze snadno přepracovat a lze jej modernizovat pomocí mnoha nových designových nápadů!

tipy kontejnerový dům kontejnerové domy kontejnerový dům

Jak drahé jsou vlastně kontejnerové domy?

Není žádným tajemstvím, že náklady a modelové varianty jsou ve srovnání s tradičními nápady modulárního designu nízké. Konečná cena kontejnerového domu přirozeně závisí na mnoha faktorech, které jsou rozhodující. Nejprve byste měli vybrat konkrétní variantu modelu, která je navržena s příslušným vybavením. Mezi nejoblíbenější varianty patří kontejnerové domy s přípojkami elektřiny a vody, stejně jako se sanitárním vybavením, jako je sprcha a toaleta. Tento „hotový“ kontejnerový dům stojí kolem 10 000 eur. Pokud jde o kontejner bez přídavného vybavení, doporučují se různé modely, které lze nalézt na trhu s použitým zbožím. Tyto modely začínají od 5 000 eur a upřednostňují je lidé, kteří již mají potřebné základní znalosti o základním vybavení kontejneru.

Samozřejmě existují neplánované náklady na návrh interiéru, které jsou nutností. Jedním z příkladů je izolace a vnitřní vybavení kontejnerového domu. Na posledním místě jsou náklady na stavbu těžkého jeřábu, na které se často zapomíná.

Kontejnerové domy patří mezi nejlevnější nápady pro modulární architekturu.

stavět nápady pro kontejnerové domy

Elegantní design interiéru pro váš kontejnerový dům

Vnitřní design kontejneru by mohl být navržen podle vašeho vlastního vkusu. Design stěny a podlahy lze snadno přepracovat. To znamená, že můžete bez problémů používat různé barvy, obklady a ozdoby ze dřeva. Další výhodou kontejnerových domů je, že díky jednoduché ocelové konstrukci lze vyřezávat různé jednotlivé prvky. Toto číslo znamená praktické vstupy, skleněná čela a skvělá okna. To zajišťuje dokonalý komfort bydlení a skvělou atmosféru.

Dlaždice jako stěna pro kontejnerový dům? Skvělý nápad!

kontejnerový dům

Design exteriéru dle vašeho výběru

Jedna věc je jistá: vnější design lze navrhnout podle vlastního vkusu a nabízí mnoho variant. Elegantní vzhled kontejnerového domu je nutností a stále více lidí experimentuje s různými chytrými kombinacemi barev a materiálů. Jednou z nejoblíbenějších variant je mix černých a dřevěných ozdob. Podle statistik preferují majitelé kontejnerových domů přirozený vzhled a významnou roli hraje využití dřeva.

Skvělou alternativou ke vzhledu dřeva je barva kontejnerových domů. Pro mnoho lidí je použití jasných barev dokonalým řešením pro atraktivní vzhled malých chytrých domů. Zelená, červená, oranžová a modrá patří mezi nejoblíbenější odstíny a už z dálky přitahují zvědavé pohledy!

Který design exteriéru se vám nejvíce líbí? Kombinace dřeva a oceli vypadá jako jedna z nejlepších možností, popř ?

fasáda dřevěného kontejnerového domu

Postavit si kontejnerový dům sami? Musíte si toho být vědomi!

Bydlíte poblíž velkého přístavního města? Pak máte velkou výhodu, protože pořízení námořních kontejnerů je mnohem jednodušší a levnější. Nákup malých modulů ale není všechno. Konvenční konstrukce závisí na několika faktorech, které je třeba před koupí zvážit. V první řadě má větší význam připravený základ. Tento typ přípravy půdy je nutností pro požadované umístění v kontejnerovém domě.

Důležitým bodem je dobrá izolace nádoby. Důvodem je to, že vnitřní teplota hodně závisí na množství slunečního světla. Tato okolní teplota by mohla mít negativní vliv na kontejnerový dům. Příkladem toho je studené větrání v zimě, které by bez vhodné izolace rychle přeměnilo kontejnerový dům na skutečnou lednici!

Pokud věnujete pozornost nejdůležitějším detailům, můžete si úspěšný kontejnerový dům postavit sami

kupní cena kontejnerového domu

Poté, co jsme představili některé zajímavé a nápadité detaily o kontejnerových domech, bychom rádi představili velmi dobře vybranou obrazovou galerii 50 nápadů, které jsou aktuálně v trendu!

Máte již zkušenosti s kontejnery? Pak můžete postavit atypický tvar z několika modelů

kontejner postavit dům koupit nájem

Dodejte svému kontejnerovému domu přirozený vzhled

nápady na palety kontejnerových domů

Rekreační apartmány ve tvaru kontejnerového domu jsou umístěny snadno a prakticky

návrh nápadů kontejnerového domu

Vyberte si pro svůj kontejnerový dům atraktivní barvu

nápady na stavbu domu pro konstrukci kontejnerů

Několik kontejnerových domů zajišťuje bezpečný prostor pro více místností a dokonce i garáž pro vaše auta

Tipy na stavbu kontejnerového domu

Vrchol v modulární architektuře

stavba kontejnerových domů kontejnerové domy nápady pro kontejnerový dům tipy na design kontejnerového domu kontejnerový dům stavět barevné nástěnné dekorace stavba kontejnerového domu ze dřeva  zahradní kontejnerový dům kontejnerový dům má nápady tipy na izolaci kontejnerového domu půdorysy kontejnerového domu uvnitř půdorysy interiéru kontejnerového domu  kontejnerový dům pronajmout deco Tipy na dekoraci kontejnerového domu  kontejnerový dům ze dřeva stavba kontejnerového domu v černé barvě dřevěný ornament kontejnerový dům kontejnerový dům kontejnerové domy půdorysy kontejnerových domů kontejnerové domy kontejnerový dům kontejnerové domy izolace oken izolační kontejnerový dům kontejnerové domy kontejnerový dům kontejnerové domy s okny nápady pro kontejnerový dům kontejnerové domy kontejnerový dům kontejnerové domy v modrém půdorysu půdorysy kontejnerových domů kontejnerových domů stavba kontejnerových domů Kontejnerové domy z nabídky dřeva tipy na stavbu kontejnerových domů nápady tipy kontejnerový dům kontejnerové domy nápady na design kontejnerový dům kontejnerové domy kontejnerový dům dům kontejnerové domy stavba kontejnerových domů kontejnerové domy v Berlíně budova kontejnerového domu kontejnerové domy koupit pronájem uvnitř berlín německo půdorysy izolace koupit cena  půdorys kontejnerový dům kontejnerové domy nápady koncepty designu